Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  • CZ Léto |
  • léto | zima
  facebook    +420 585 100 406    Hlubočky 21, Hlubočky 783 61

Sjezdovky

Čtyři svahy dlouhé od 250 do 600 metrů jsou díky své šířce, nastaveným cenám a nočnímu osvětlení svahu pod lanovkou atraktivním zázemím pro překrásně strávený den na sněhu. Navíc pro vás v zimní sezóně 2017/2018 máme novinku: prodloužení jedné ze sjezdovek na celkovou délku 600 metrů!

Svahy areálu Hrubá Voda neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme, stejně jako celkové portfolio našich služeb. Máme pro vás přichystány 4 sjezdové tratě o délce 250 - 600 metrů. Zalyžujete si na modré i červené obtížnosti svahu.

Technické zasněžování, moderní technologie, výtečná poloha sjezdovek a chladné údolí řeky Bystřičky garantují výborné podmínky pro lyžování. Parametry svahů  ve vymezených úsecích splňují potřeby zkušeného i méně zkušeného lyžaře. Pro nejmenší návštěvníky jsme zabezpečili speciálně vymezenou část svahu včetně dětského pásu (více v sekci lanovka a vleky).

Pro začínající malé i velké lyžaře nabízíme i služby Lyžařské školy. A pokud nemáte vlastní lyže nebo snowborard, nevadí – najdete u nás i půjčovnu.

Fotogalerie

scroll up
Teplota
0.3 °C
Vlhkost
95.4 %
Rosný bod
-0.3 °C