Právě se nacházíte: Park Sportu Hrubá Voda

Hrubá Voda PARK SPORTU

PARK SPORTU Hrubá Voda je nový moderní areál nejen pro rodiny s dětmi. V našem areálu naleznete nejmodernější BOBOVOU DRÁHU, DISCGOLFOVÉ hřiště, BUNGEE TRAMPOLÍNY a odpočinkovou zónu s hracími prvky pro děti. Nově pro Vás máme otevřený také BUFET s občerstvením.

Bobová dráha

Bobová dráha

Bobová dráha v PARK SPORTU Hrubá Voda je CELOROČNÍ AKTIVITOU. Bobová dráha je jednou z nejmodernějších vyráběných bobových drah. Členitá, atraktivní, rychlá a bezpečná. To je bobová dráha v Hrubé Vodě. Célková délka trasy 851 m, převýšení tratě 52 m, maximální dosažtelná rychlost 40 km/hod. Dechberoucí otočka o 360° na závěr. Zasazeno do členitého přírodního terénu. 
 

Discgolf

Discgolf

Discgolf je nová sportovní aktivita, která v České republice zažívá velký rozvoj. Těší se stále větší oblibě pro svoje jednoduchá a jasná pravidla. V našem areálu nalenznete nové, atraktivní devíti košové hřiště, vhodné pro děti i dospělé. K provozování této aktivity potřebujete pouze disk, který dostanete u nás včetně "skorkarty", do které si zapisujete počet svých i soupeřových hodů.

 
 

 

Park Sportu Hrubá Voda na Facebooku Park Sportu Hrubá Voda na Google Plus Park Sportu Hrubá Voda na Ttweeteru Park Sportu Hrubá Voda na youtubeu
19.0 °C
91.5%
17.6 °C
webkamera