Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  • CZ Léto |
  • léto | zima
  facebook    +420 585 100 406    Hlubočky 21, Hlubočky 783 61

Dárkový poukaz

Hrubá voda | Dárkové poukazy

Chcete své nejbližší překvapit? Nabízíme vám originální dárek pod stromeček, k výročí či k narozeninám.

Máme pro vás připravené krásné dárkové poukazy v nominální hodnotě 200, 500 a 1 000 Kč na čerpání služeb v celém areálu Parku sportu Hrubá Voda. Částku je možné rozdělit mezi libovolné atrakce.

Nabízíme graficky profesionální zpracování dárkového poukazu ve formátu 99x210mm na papíře vyšší gramáže s plnobarevným potiskem – to vše jako bezplatná služba pro vás!

 

Chci někomu darovat poukaz – jak na to?

Je to velmi snadné!

Vyplníte níže umístěný formulář s kontaktními údaji a doplňujícími informacemi k dárku a vyberete nominální hodnotu poukazu, který chcete věnovat.

Po zpracování informací centrálou (nejpozději do 48 hodin) vám na vámi uvedený kontaktní e-mail zašleme fakturu se všemi potřebnými údaji (číslo účtu Parku sportu Hrubá Voda a variabilní symbol vaší platby) k zaplacení celé ceny dárkového poukazu.

po obdržení platby ve prospěch našeho účtu (transakci zaznamenáme 1-3 dny po provedení platby – to záleží na vaší bance) vám pošleme dárkový poukaz na korespondenční adresu, kterou jste nám uvedli do formuláře.

Objednávka

scroll up
Teplota
14.3 °C
Vlhkost
90.6 %
Rosný bod
12.8 °C