Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  • CZ Léto |
  • léto | zima
           +420 585 100 406    Hrubá Voda 21, Hlubočky 783 61

Soptíkovy šťastné boby

Léto 2016 v Resortu Hrubé Vodě je plné novinek. Provází nás jimi koník Soptík a jeho kamarádi.

Co si pro nás koník Soptík připravil na bobovce?

 

Soptíkovy šťastné boby - Resort Hrubá VodaSOPTÍKOVY ŠŤASTNÉ BOBY

Každý všední den můžete na naší nádherné rodinné bobové dráze natrefit na SOPTÍKOVY ŠŤASTNÉ BOBY.

Koník Soptík pro Vás připravil extra boby, které jezdí VE VŠEDNÍ DNY (pondělí-čtvrtek) ZADARMO. Budete-li mít štěstí a vyjde na Vás bobová souprava označena samolepkou Soptíka, máte jízdu na bobu (celá posádka bobu = tedy max. 2 osoby) zdarma.

Soptíkovy šťastné boby sedláme každý den od pondělí do čtvrtku!

Soptíkovy šťastné boby potkáte na bobové dráze v resortu Hrubá Voda denně od pondělí do čtvrtka, a to od 7. 6. do 28. 8. 2016. Počet Soptíkových šťastných bobů se liší každý den a záleží jen na díle náhody, zda i Vy budete mít jízdu na bobu zdarma.

Soptíkovy šťastné boby přináší slevy do největšího ráje hraček na Moravě!

Využijte skvělé nabídky ráje hraček v Mariánském Údolí, které naleznete po cestě z Hrubé Vody. Soptíkovy šťastné boby Vám přinášejí zajímavou slevu 10 % na více než 10.000 kusů hraček. Slevový voucher obdržíte u obsluhy v případě, že budete mít i Vy štěstí a vyjdou na Vás Soptíkovy šťastné boby.

Voucher s 10%slevou do prodejny plné hraček v Mariánském Údolí získáte také při zakoupení lístku na 10 jízd na bobové dráze.

Soptíkovy šťastné boby

UŠATÁ BOBOVKA

Soptíkovy omalovánky - Resort Hrubá VodaPro děti máme připravené také speciální jízdy na ušatých bobech. Některé boby bobové dráhy jsou vyzdobeny ušatými kamarády koníka Soptíka. Na každého návštěvníka z řad dětí, na kterého takovýto bob přijde na řadu, získá od obsluhy bobové dráhy jednoduchou Soptíkovu omalovánku!

Fotogalerie

scroll up
Teplota
22.6 °C
Vlhkost
27.2 %
Rosný bod
2.7 °C