Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  • CZ Léto |
  • léto | zima
           +420 585 100 406    Hrubá Voda 21, Hlubočky 783 61

Dárkové poukazy

Hrubá voda | Dárkové poukazyJak své nejbližší překvapit?
Nabízíme Vám originální dárek pod stromeček, k výročí či k narozeninám.

Máme pro Vás připravené krásné dárkové poukazy v nominální hodnotě 200, 500 a 1 000 Kč na čerpání služeb v celém areálu Parku sportu Hrubá Voda. Částku je možné rozdělit mezi libovolné atrakce.

Nabízíme graficky profesionální zpracování dárkového poukazu ve formátu 99 x 210 mm na papíře vyšší gramáže s plnobarevným potiskem - to vše jako bezplatná služba pro Vás.

Chci darovat poukaz druhé osobě - JAK TO FUNGUJE?

Je to velmi snadné!

Vyplníte níže umístěný formulář s kontaktními údaji a doplňujícími informacemi k dárku + vyberete nominální hodnotu poukazu, který chcete věnovat.
Po zpracování informací centrálou (nejpozději do 48 hodin) Vám na Vámi uvedený kontaktní email zašleme fakturu se všemi potřebnými údaji (číslo účtu Parku sportu Hrubá Voda a variabilní symbol Vaší platby) k zaplacení celé částky, která odpovídá hodnotě dárkového poukazu.
po obdržení platby ve prospěch našeho účtu (transakci zaznamenáme 1-3 dny po provedení platby - v závislosti na Vaší bance) Vám pošleme dárkový poukaz na korespondenční adresu, kterou jste uvedli do formuláře.

scroll up
Teplota
15.5 °C
Vlhkost
85.1 %
Rosný bod
13.0 °C